پروژه های ساخت انجام شده

پروژه های ساخت انجام شده

لاینر لکوموتیو (Cat D398) Caterpillar

با توجه به همکاری شرکت مبنا اجزاء دقیق قائم (ماد) با راه آهن جمهوری اسلامی ایران و اعتماد آن مجموعه به بخش خصوصی ، این شرکت اقدام به ساخت لاینر موتور لکوموتیو 

(Cat D398) Caterpillar نموده و مشکلاتی از قبیل شکست و تغییر فرم لاینرهای موتور Cat را رفع و به تولید رساند؛ و با همکاری شرکت تورا بر روی لکوموتیو های Hitachi   نصب گردید.

ساخت سیلندرهای فشار قوی کمپرسورهای گاز CNG

پیستون آلستوم (RK215)

از آنجائیکه بدنه و تاج پیستون در کشورمان تولید نشده و فقط بازسازی ناموفق داشته، شرکت ماد برای اولین بار در کشور توانسته است با تکیه بر توان مهندسی و مدیریتی خود و همچنین با توسعه خطوط تولید قطعات و خدمات ، شیوه ای نو (فورج) در تولید ، مونتاژ و بازسازی این مجموعه که شامل بدنه آلومینیومی و تاج فولادی است داشته باشد. از آن جمله می توان به تولید و تحویل بیش از 100 عدد با یک سال گارانتی تعویض قطعه به راه آهن ج.ا.ا. و پیمانکاران محترم تحویل گردیده و منجر به اخذ تاییدیه راه آهن ج.ا.ا. شده است.

پیستون کمپرسور فشار قوی(P.N.: 8430937) و فشار ضعیف (P.N.: 8338021)

از آنجائیکه کمپرسور یکی از مهمترین و حیاتی ترین مجموعه های لکوموتیو می باشد و م قطعات آن در کشور بسیار محدود می باشد. این شرکت در حوزه توانایی های خود اقدام به تولید پیستون فشار ضعیف و فشار قوی کمپرسورهای WBG و  WBO نمود.