قطعات موتور لکوموتیوهای دیزلی Alstom/ RK 215

لاینر موتور RK215
(P.N.: 86.509.01149.001)

پس از بررسی های به عمل آمده واحد تحقیق و توسعه جهت رفع عیوب شکستگی لاینرها ، با دعوت نیروی کشش راه آهن ج.ا.ا. ، شرکت ماد با توجه به سوابق ارزنده خود در ساخت انواع لاینر، موفق به ساخت این قطعه از طریق مهندسی معکوس گردیده و پس از انجام تست های متعدد طولانی مدت آزمایشگاهی و میدانی، نسبت به راه اندازی خط تولید انواع آن اقدام نموده و بیش از 3500 عدد با یک سال گارانتی تعویض قطعه تحویل پیمانکاران محترم شده است که تا به حال حتی یک قطعه لاینر مرجوعی جهت تعویض به دلیل شکستگی نداشته است.

تولید بدنه و تاج پیستون
(P.N.: 80.5232.01422.000)

از آنجائیکه بدنه و تاج پیستون در کشورمان تولید نشده و فقط بازسازی ناموفق داشته، شرکت ماد برای اولین بار در کشور توانسته است با تکیه بر توان مهندسی و مدیریتی خود و همچنین با توسعه خطوط تولید قطعات و خدمات ، شیوه ای نو (فورج) در تولید ، مونتاژ و بازسازی این مجموعه که شامل بدنه آلومینیومی و تاج فولادی است داشته باشد. از آن جمله می توان به تولید و تحویل بیش از 100 عدد با یک سال گارانتی تعویض قطعه به راه آهن ج.ا.ا. و پیمانکاران محترم تحویل گردیده و منجر به اخذ تاییدیه راه آهن ج.ا.ا. شده است.

خدمات موتورلکوموتیو RK 215 Alstom

هونینگ / هچینگ لاینر

 

در لاینرهای آلستوم دریافتی (استفاده شده) ، جهت استفاده مجدد، پس از کنترل ظاهری و اندازه گیری ابعادی، واحد کنترل کیفیت، قطعات بدون عیب را مجوز هونینگ صادر نموده، عملیات مذکور روی قطعه اجرا شده و قطعه استاندارد تحویل مشتری محترم می گردد.

بازسازی و تامین بدنه و تاج پیستون
RK 215

بدنه و تاج پیستون در کشورمان بازسازی ناموفق داشته، از آنجاییکه شرکت ماد برای اولین بار در کشور توانسته است با تکیه بر توان مهندسی و مدیریتی خود و همچنین با توسعه خطوط تولید قطعات و خدمات، شیوه ای نو در تولید، بازسازی و مونتاژ این مجموعه که شامل بدنه آلومینیومی و تاج فولادی است داشته، نسبت به بازسازی و گرافیت نمودن قطعات مذکور نیز مبادرت نموده است.